Live Ολυμπιακός-Ριέκα για το Champions League 2-1 (συνεχής ενημέρωση)

Live Ολυμπιακός-Ριέκα για το Champions League (συνεχής ενημέρωση)

Ενημερώθηκε: 16/08/17 - 23:36

Ο Ρομαό λυτρώνει τον Ολυμπιακό στο 93! 2-1

Τεράστια ευκαιρία στο 92 από τον Ανδρούτσο που βλέπει την κεφαλιά του να χτυπάει στο δοκάρι

Πολιορκεί ο Ολυμπιακός τα καρέ της Ριέκα στο 86'

Μένει με 10 η Ριέκα με δεύτερη κίτρινη στον Ζούτα για χέρι στο 82'!

Αναγκαστική αλλαγή για τον σκόρερ Οφόε στο 79'

Στο 75' ο Ολυμπιακός πιέζει για την ολική ανατροπή

Ζογκλερικό του Κασελά που κάνει σέντρα αλλά περνάει ανεκμετάλλευτη

Γκολ ο Ολυμπιακός στο 68!!! Εξαιρετική προσπάθεια από τον Φορτούνη και ο Οφόε σκοράρει ένα εκπληκτικό γκολ!

13-6 οι τελικές και 60-40 η κατοχή για τον Ολυμπιακό αλλά το σκορ παραμένει 0-1 στο 61'.

Πέφτουν σαν μύγες οι παίκτες της Ριέκα που προσπαθούν να σπάσουν τον ρυθμό

Σκληρό φάουλ στον Μάριν στο 57'.

Στο 54' και ο Ολυμπιακός επιμένει στην επίθεση

Πολιορκεί ο Ολυμπιακός τα καρέ της Ριέκα στο 48'

Ακόμα μια κίτρινη κάρτα σε παίκτη της Ριέκα

Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο με τον Ολυμπιακό να βρίσκεται πίσω στο σκορ μετά το απίστευτο γκολ της Ριέκα, ενώ οι ερυθρόλευκοι έχουν χάσει 9 ευκαιρίες!

Τέλος πρώτου ημιχρόνου με την Ριέκα να προηγείται με το απίστευτο 0-1 ενώ ο Ολυμπιακός συνεχίζει και χάνει ευκαιρίες

Ένα τσουβάλι ευκαιρίες έχει χάσει ο Ολυμπιακός με τον αριθμό να φτάνει μέχρι στιγμής τις 9.

Ο Καπίνο σώζει με το πόδι τον Ολυμπιακό και λέει όχι σε επικίνδυνη αντεπίθεση της Ριέκα στο 45'.

Περνάει ανεκμετάλλευτο ακόμα ένα κόρνερ.

Ο Μπεν χάνει ακόμα μια ευκαιρία για να ισοφαρίσει.

Η Ριέκα παγώνει το Γ. Καραισκάκης και 0-1. Ο Γκαβράνοβιτς πασάρει στον Χέμπερ, που κάνει υπέροχη ενέργεια φέρνοντας την μπάλα στο αριστερό και με σουτ νίκησε τον Καπίνο

Απίστευτη ευκαιρία από τον τσαντισμένο Μπεν στο 40'!

Στο 37' ο Ολυμπιακός συνεχίζει και επιτίθεται με τους Κροάτες να παίζουν σκληρά

Μονοκόμματο σουτ από τον Μάριν. Εξαιρετική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό!

Νέα ευκαιρία από τον Μπεν. Χαλαρή η κεφαλιά του επιθετικού των «ερυθρολεύκων»

Στο 25' ο Ολυμπιακός χάνει ακόμα μια ευκαιρία με τον Μπεν, ενώ οι Κροάτες προσπαθούν να χτυπήσουν στην αντεπίθεση.

Κάτι σαν σέντρα σουτ του Σεμπά καταλήγει σε κόρνερ

Περνάει ανεκμετάλλευτο το φάουλ που κερδίζει ο Ολυμπιακός.

Φάουλ που κερδίζει ο Μάριν στο ύψος της μεγάλης περιοχής.

Ακόμα μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Μπεν που βρέθηκε σε θέση μετά από πάσα του Καρσελά!

Κλέψιμο του Μπεν, χάνει μεγάλο τετ α τετ ο Σεμπά και κόρνερ για τον Ολυμπιακό!

Ανοιχτό το ματς χάνει μεγάλη ευκαιρία στην επίθεση η Ριέκα!

Μεγάλη ευκαιρία απο τον Μπεν!

Εκμεταλλεύεται η Ριέκα τους ελεύθερους χώρους που αφήνει ο Ολυμπιακός

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό που πιέζει τους Κροάτες.

Σέντρα στο ματς με την Ριέκα να ξεκινάει το ματς.

Live η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Ριέκα για τα προκριματικά του Champions League.

Την πετυχημένη συνταγή του Βελιγραδίου θέλει να επαναλάβει ο προπονητής του Ολυμπιακού Χάσι για την αναμέτρηση με την Ριέκα για τα Play-off του Champions League.

Ο Μαρίν θα ξεκινήσει στην θέση του Φορτούνη, ενώ ο Ρέτσος που έχει συγκεντρώσει τα βλέμματα των μάνατζερ θα βρίσκεται στην βασική αμυντική 4αδα, με τον Ομάρ να βρίσκεται στα δεξιά αντί του Φιγκέιρας.

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Καπίνο, Ομάρ, Ρομαό, Ρέτσος, Κούτρης, Ζιλέ, Οφόε, Μάριν, Καρσελά, Σεμπά, Μπεν

Η ενδεκάδα της Ριέκα: Σλούγκα, Βέτσοβιτς, Τζούπαριτς, Έλεζ, Ζούτα, Μπράνταριτς, Μάλες, Χέμπερ, Μίτσιτς, Γκοργκόν, Γκαβράνοβιτς