Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Παρασκευή (19/07)

Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Παρασκευή (19/07)
Ενημερώθηκε: 19/07/19 - 12:52

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Παρασκευή 19 Ιουλίου. 

ΕΡΤ1

08:00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
23:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
00:15 SOCRATES DRANK THE CONIUM - SOCRATES, 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ
01:30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
02:10 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΙΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
02:25 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
02:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
03:00 SOCRATES DRANK THE CONIUM - SOCRATES, 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ
03:30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
04:00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
06:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΡΤ2 

07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 JAMIE’S 30 MINUTE MEALS
11:00 JUST MARRIED
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΛΙΩΤΙΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
22:00 BALLERS (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
22:30 ΤΖΕΪΜΣ ΜΠΟΝΤ, ΠΡΑΚΤΩΡ 007: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:40 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ

ΕΡΤ3

06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12:00 ΑΓΡΟWEEK
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΟΛΙΚΗ ΕΚΛΕΙΨΗ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 VOLUME
01:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
02:00 ΑΓΡΟWEEK
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
06:00 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

ΑΝΤ1

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
14:45 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
17:30 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
00:45 Μαχητικό Stealth: Η Αόρατη Απειλή (Stealth)
01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
02:30 Vice - 7ος Κύκλος
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:15 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:30 Κάρμα (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Πάτερ Ημών (Ε)

ALPHA 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
15:00 Αν Ήταν Το Βιολί Πουλί
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, II (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey's Anatomy, IX
00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
01:30 Αγάπη Μου, Μεγένθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
02:40 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

ΣΚΑΙ

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Push, Το Επικίνδυνο Χάρισμα (Push)
00:00 WWE Raw
00:10 Θαλασσόλυκοι
01:00 WWE Raw
01:10 Δεν Έχω Ξεχάσει Το Περσινό Καλοκαίρι (I Still Know What You Did Last Summer )
02:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
03:00 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
03:15 S.W.A.T.
04:00 Deadly Women
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
06:00 Καλημέρα

STAR

06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Cleo And Cuquin
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
09:45 Bobby And Bill
10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες - 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:20 Shopping Star (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Crazy, Stupid, Love
23:30 The Hunger Games: Επανάσταση (The Hunger Games: Mockingjay) - Mέρος Α'
00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
02:00 Καμία Έξοδος (Not Safe For Work)
03:30 Αυτό Είναι Χορός (That's Dancing!)
04:00 Step Up
06:00 Beyblade Burst

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV

06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 The Best Of Me
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)

OPEN

07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Ο Ουρανοκατέβατος
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
22:00 Ντιούκς (Dukes Of Hazzard)
00:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
01:00 Ghost Rider, Το Πνεύμα Της Εκδίκησης (Ghost Rider 2)
01:15 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:15 NCIS - 7ος Κύκλος
03:00 French Kiss
03:15 Scary Movie 2
04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα