Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Τρίτη (16/07)

Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Τρίτη (16/07)
Ενημερώθηκε: 16/07/19 - 12:11

Δείτε το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα Τρίτη 16 Ιουλίου

ΕΡΤ1

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ... ΕΡΤ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22:00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Α' ΚΥΚΛΟΣ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:05 ΓΡΑΦΗ ΚΑΘΑΡΗ
03:05 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:00 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
05:50 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΕΡΤ2 

07:00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
07:30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (ΑΡΧΕΙΟ ΕΡΤ)
08:00 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
08:30 ΓΙΑΚΑΡΙ
09:00 SPIRIT
09:30 ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ
10:00 ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
11:00 ΣΤΙΣ ΣΤΕΓΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΕΩΝ
12:00 MASSA FRESCA
13:30 ΑΝΙΜΑΛΙΑ
14:00 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:45 Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ... ΨΩΝΙΣΕ! (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
19:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
21:00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
22:00 PEAKY BLINDERS (Γ΄ ΚΥΚΛΟΣ)
23:00 ΝΟΚ ΑΟΥΤ (ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΡΤ)
01:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
01:45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ - Θ΄ΚΥΚΛΟΣ
02:30 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
03:10 MASSA FRESCA
04:40 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ - Z΄ ΚΥΚΛΟΣ

ΕΡΤ3

06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
07:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
09:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ) (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
11:00 ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΓΙΟΡΤΗ
14:00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ (Δ' ΚΥΚΛΟΣ)
14:30 ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ (Α' ΚΥΚΛΟΣ)
15:00 ΦΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ, ΕΛΕΝΙΤΑ ΒΑΡΓΚΑΣ
16:00 ΩΡΑ ΘΕΡΙΝΗ
17:00 ΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
17:15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
18:55 ΚΑΙΡΟΣ
19:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19:30 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
20:30 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
21:30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
23:00 ΥΠΟΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
00:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
01:00 ΜΙΚΡΟΠΛΑΣΙΑ (Α' ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
02:00 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΟ
03:00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
04:00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
05:00 ΣΟΥΚΟΥΤΟΥ του ΑΠΟΥΘΟΥ
06:00 ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ

ΑΝΤ1

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
07:00 Καλοκαίρι Μαζί
11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 2ος κύκλος
16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:15 Μπρούσκο (Ε)
18:30 Οργή
19:30 Ant1 News
20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
23:45 The Night Shift - 1ος Κύκλος
00:45 Οργή (Ε)
01:45 Vice - 7ος Κύκλος (Ε)
02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Είναι Στιγμές (Ε)
06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)

ALPHA 

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
08:00 Total Dreamer
09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
14:00 Kitchen Lab (Ε)
14:50 Kitchen Lab
15:00 Το Στραβόξυλο
15:50 Το στραβόξυλο
17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
17:10 Το στραβόξυλο
17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
23:00 Grey's Anatomy, VIII
00:00 Grey's anatomy - 8ος κύκλος
00:50 Αληθινοί έρωτες - 1ος κύκλος
01:30 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
02:00 Κόκκινος κύκλος
02:30 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
03:30 Ξέχασέ Με (Ε)
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
05:00 Miss Νταίζη (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

ΣΚΑΙ

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
12:00 Online
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
17:00 Happy Traveller (Ε)
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Η Κόρη Μου
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Φτερωτός Θεός
21:50 Jumper
23:30 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος
23:40 S.W.A.T.
00:30 Deadly Women
00:40 Deadly Women
00:45 S.W.A.T.
01:30 Οριακές διαπραγματεύσεις
01:40 Pain And Gain
01:45 Deadly Women (Ε)
02:45 Deadly Women (Ε)
03:45 Η Κόρη Μου (Ε)
04:15 Η Κόρη Μου (Ε)
04:30 Η Κόρη Μου
04:45 Αταίριαστοι (Ε)
05:15 Αταίριαστοι (Ε)
05:30 Αταίριαστοι
06:00 Σήμερα

STAR

06:00 Beyblade Burst
06:30 The Looney Tunes Show
07:00 Duck Dodgers
07:30 Tom & Jerry Kids
08:00 Robocar Poli
08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
09:15 Baby Looney Tunes
09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 The Garfield Show
11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
13:30 Δύο και κάτι άνδρες - 1ος κύκλος
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
15:00 Star News
15:25 Όλα Για Τη Μαμά
15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
16:35 Shopping Star (Ε)
17:40 Elif - 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
19:50 Star News
21:00 Child 44
00:00 Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
01:45 Frozen
02:00 Κορώνα Γράμματα (Lay The Favourite)
03:30 Hostages
03:45 Hostages
06:00 Beyblade Burst

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ TV

06:00 La Dona (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 Η αγορά σήμερα
14:00 La Dona (Ε)
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Saving Hope
18:15 Castle (Ε)
19:10 Castle
20:05 Scandal
21:00 Eve Οf Destruction
22:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
22:10 Eve Οf Destruction
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Mayday (Ε)
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 La Dona (Ε)

OPEN

07:00 Ελληνικό Πρόγραμμα
10:00 Καλοκαίρι #not
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Ε)
16:45 Open News Στη Νοηματική
17:00 Πάμε Για Καφέ
18:55 Open News
20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
22:00 Ο Άλλος (The Other Man)
00:00 Criminal Minds - 1ος Κύκλος
01:00 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
02:00 NCIS - 7ος Κύκλος
03:00 Ασκήσεις Ηρεμίας (Anger Management)
04:00 Καλοκαίρι #not (Ε)
05:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι