Επιστροφή στις νίκες κυνηγούν ο Αστέρας και ο Ατρόμητος

Ενημερώθηκε: 14/12/20 - 11:27

Ο Αστέρας Τρίπολης και ο Ατρόμητος έχασαν μέσα από τα χέρια τους τη νίκη στους τελευταίους αγώνες τους στη Super League.

Στο εξ αναβολής παιχνίδι με τον Βόλο ο Αστέρας προηγήθηκε με 1-0, αστόχησε σε πέναλτι και δέχτηκε το γκολ της ισοφάρισης στις καθυστερήσεις, ενώ ο αντίπαλός του είχε μείνει με 10 παίκτες. Στην προηγούμενη αγωνιστική ο Ατρόμητος πήρε προβάδισμα 2 τερμάτων στο ματς με τον Άρη και παρότι έπαιζε με παίκτη παραπάνω στο τέλος ισοφαρίστηκε 2-2.

Στη σημερινή αναμέτρησή τους, στις 19:30 στην Τρίπολη, ο Αστέρας Τρίπολης και ο Ατρόμητος, ψάχνουν την επιστροφή στις νίκες.

Στις 25 Οκτωβρίου, στο 1-0 κατά του ΟΦΗ, πανηγύρισε την τελευταία νίκη του ο Αστέρας. Ακολούθησαν 6 παιχνίδια, στα οποία σημείωσε 3 ισοπαλίες και 3 ήττες. Στις 7 Νοεμβρίου πέτυχε την πιο πρόσφατη νίκη του ο Ατρόμητος με 1-0 κατά του Παναθηναϊκού στο ΟΑΚΑ. Τα επόμενα 3 παιχνίδια του τελείωσαν ισόπαλα.

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος προσφέρεται με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr

Ο αγώνας στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Από μεγάλες νίκες προέρχονται η Θέλτα και η Κάντιθ

Απόψε, στις 22:00, θα διεξαχθεί και 1 παιχνίδι στη La Liga, ανάμεσα στη Θέλτα και την Κάντιθ. Και οι 2 πέτυχαν μεγάλες νίκες στην προηγούμενη αγωνιστική.

Η Θέλτα πήρε το τρίποντο με 0-2 στο Μπιλμπάο κόντρα στην Αθλέτικ. Η Κάντιθ κέρδισε με 2-1 τη Μπαρτσελόνα και συνέχισε την εντυπωσιακή πορεία της στο εφετινό πρωτάθλημα.

Θέλτα-Κάντιθ προσφέρεται με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr

Και ο αγώνας στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Pamestoixima.gr

κάθε ημέρα σκορ πολλαπλών επιλογών και τριάδες με ενισχυμένες αποδόσεις

Το προσφέρει .

Οι σημερινές τριάδες και τα σκορ πολλαπλών επιλογών

Οι σημερινές προσφορές είναι με σκορ πολλαπλών επιλογών για τον αγώνα της Super League Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος και δύο τριάδες:

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Σκορ πολλαπλών επιλογών 2-0,1-1,1-2.

Θέλτα-Κάντιθ: Over 2,5 γκολ, Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Ισοπαλία στο 1ο ημίχρονο, Ρετζίνα-Βενέτσια: Η Ρετζίνα να σκοράρει πρώτη και ισοπαλία.

Χιρόνα-Βαγιεκάνο: Goal, Χάβρη-Κλερμόν: Τελευταία ομάδα που θα σκοράρει η Χάβρη, Μοντίγιο-Μπράγκα: Over 3,5 γκολ.