LIVE: Ντιναμό Μπρεστ-Ατρόμητος 4-3 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE: Ντιναμό Μπρεστ-Ατρόμητος (20:45, Epsilon TV & thepressroom.gr)

Ενημερώθηκε: 26/07/18 - 22:41

Ο Ατρόμητος ρίχνεται στην μάχη του Europa League (20:45, Epsilon) και θέλει να φύγει από το Μπρεστ την ομάδα του Ντιέγκο Μαραντόνα με ένα αποτέλεσμα που θα τον κάνει φαβορί για την πρόκριση.

Μπορεί ο Αργεντινός θρύλος να βρίσκεται σε διακοπές, αλλά και μόνο ο ρόλος του στην Μπρεστ δίνει άλλη αίσθηση στον αγώνα. Παρά την παρουσία του Μαραντόνα ο Ατρόμητος επικεντρώνεται αποκλειστικά στο αγωνιστικό κομμάτι όπου οι παίκτες.

Ντιναμό Μπρεστ
4-2
Ατρόμητος
Ατρόμητος
  • 22:41
    90'
    ΤΕΛΟΣ

Η Ντιναμό Μπρεστ επικρατεί του Ατρομήτου με 4-3, με την ελληνική ομάδα να μένει ζωντανή στην υπόθεση πρόκριση

• 22:34
    88'
    ΓΚΟΟΟΟΛ για τον Ατρόμητο!

Απίστευτο γκολ από τον Ευθύμη Κουλούρη μ' ένα τρομερό σουτ από τα 20 μέτρα! Ξανά στο "κυνήγι" της πρόκρισης η ομάδα του Περιστερίου!

• 22:26
    80'
    ΓΚΟΟΟΛ για τον Ατρόμητο!

Ο Γιαννούλης έκανε την σέντρα, ο Μούγιακιτς μπήκε στη φάση και ο Λευκορώσος αμυντικός έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του!

• 22:24
    79'

Δυνατό σουτ του Νόγιοκ, η μπάλα περνάει άουτ

• 22:21
    76'
    Αλλαγή για την Ντιναμό

Εξω ο Γιουπσετσουκ,  μέσα ο Βίτους

• 22:20
    75'
    Αλλαγή για τον Ατρόμητο

Μέσα ο Μούγιακιτς, έξω ο σκόρερ Μανούσος

• 22:19
    74'
    Μειώνει ο Ατρόμητος!

Από το πουθενά γκολ για τον Ατρόμητο! Ο Μανούσος εκμεταλλεύεται το λάθος του Παβλιουτσένκο και με σουτ από πλάγια θέση πετυχαίνει το πρώτο του φετινό τέρμα

• 22:17
    71'
    Γκοοοολ για την Ντιναμό!

Ο Σαβίτσκι να κάνει το σουτ με το αριστερό και να νικάει τον Μίτροβιτς, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του!

• 22:17
    70'
    Μεγάλη φάση για την Ντιναμό!

Ο Μίρκοβιτς νικά τον Φαμέγε, στο τετ α τετ!

• 22:11
    66'
    Φάση για τον Ατρόμητο

Μακρινό σουτ του Γαρουφαλιά, οδηγεί τον Παβλιουτσένκο στην... πρώτη του απόκρουση στην αναμέτρηση

• 22:08
    62'

O Ζαλέσκι αντικαθιστά τον Οσουτσουκούο.

• 22:07
    61'
    Γκοοολ για την Ντιναμό!

Ο Σαβίτσκι μετατρέπει σε γκολ την σέντρα του Νόγιοκ από τα δεξιά, στέλνοντας από κοντά τη μπάλα στα δίχτυα του Μίρκοβιτς!

• 22:01
    55'
    Ευκαιρία για την Ντιναμό!

Κεφαλιά από τον Κάργα, σε εκτέλεση φάουλ του Νόγιοκ, η μπάλα περνάει λίγο άουτ

• 21:53
    46'

Επικίνδυνο σουτ του Φαμέγε, πέφτει και διώχνει στη γωνία του ο Μίρκοβιτς!

• 21:52
    46'
    Β' ημίχρονο

Ξεκίνησε το β' μέρος!

• 21:52
    46'
    Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο

Μέσα Γαρουφαλιάς και Ενσικουλού, εκτός Μπρούνο και Κουλούρης αντίστοιχα

• 21:39
    Τα γκολ της Ντιναμό

• 21:36
    45'
    Ημίχρονο

Η Ντιναμό Μπρεστ, κυριαρχεί και προηγείται δίκαια, με 2-0, απέναντι σε έναν κακό Ατρόμητο.

• 21:36
    45'

Ο Φιλίποβιτς αποχωρεί τραυματίας, με τον Ναχάιτσικ να παίρνει τη θέση του

• 21:35
    44'
    Μεγάλη ευκαιρία για την Ντιναμό!

Τεράστιο λάθος του Ρισβάνη, που δίνει τη δυνατότητα στον Κομπλένκο να σκοράρει από το... πουθενά, έξω από τη μικρή περιοχή, αλλά εκείνος σουτάρει πάνω στον Μίρκοβιτς!

• 21:28
    38'

Ο Μπρούνο βγήκε από τα δεξιά, αλλά απέναντι στον Παβλιουτσένκο δεν κατάφερε να σουτάρει σωστά

• 21:23
    37'

Κίτρινη κάρτα στον Οσουτσουκούο, για μαρκάρισμα πάνω στον Βασιλακάκη

• 21:20

Πολύ καλύτερη η Ντιναμό, κυριαρχεί απόλυτα στον αγωνιστικό χώρο. Όσο περνούν τα λεπτά, μοιάζει πως θα δεχτεί κι άλλο τέρμα ο Ατρόμητος...

• 21:02
    13'

Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, αλά... Πανένκα, ο Σαβίτσκι κάνει το 2-0! Καθαρή παράβαση, με τον Μάντσον να βρίσκει τη μπάλα με το χέρι!

• 20:53
    5'

Ο Φιλίποβιτς βγήκε στο δεύτερο δοκάρι μετά την εκτέλεση κόρνερ και με κοντινό πλασέ, ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους!

• 20:52
    4'
    Πρώτη φάση για τους γηπεδούχους

Ο Φαμέγε βγαίνει στην αντεπίθεση, αλλά το πλασέ του υπό την πίεση του Χατζηισαϊα καταλήγει κόρνερ

• 20:47
    1'