Μπαρτσελόνα: Το βλέμμα του Μέσι στον Βαλβέρδε και η… άγνοια του Ισπανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενημερώθηκε: 25/10/19 - 15:32

Το β’ ημίχρονο στην Πράγα έχει ξεκινήσει μόλις λίγα λεπτά πιο πριν. Η Σλάβια αφού έχασε απίθανες ευκαιρίες στο πρώτο μέρος, καταφέρνει και ισοφαρίζει σε 1-1, μια Μπαρτσελόνα που μέχρι εκείνη τη στιγμή απογοήτευε.

Την ώρα που οι γηπεδούχοι πανηγύριζαν με την ψυχή τους, ένας άνθρωπος στο γήπεδο θα τους… σκότωνε όλους αν μπορούσε. Ο λόγος για τον Λιονέλ Μέσι. Ο Αργεντίνος σούπερ σταρ κοιτούσε απορημένος για την εξέλιξη του ματς και για την τραγική εμφάνιση των Καταλανών, ώσπου το βλέμμα του έπεσε πάνω στον Ερνέστο Βαλβέρδε.

Τότε ο Μέσι «κάρφωσε» τον προπονητή του, δείχνοντας ξεκάθαρα τα συναισθήματά του, εκείνης της στιγμής. Δείτε το βίντεο και το… δολοφονικό βλέμμα του Λιονέλ Μέσι.