LIVE: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ 3-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE: ΠΑΟΚ-ΟΦΗ (18:15, Novasports HD & thepressroom.gr)

Ενημερώθηκε: 04/10/20 - 20:40

Στην σκιά της "βαριάς" σημερινής μέρας για την οικογένεια του ΠΑΟΚ, λόγω της 21ης θλιβερής επετείου για τον θάνατο των 6 φίλων της ομάδας στα Τέμπη, ο Δικέφαλος της Θεσσαλονίκης νίκησε τον αξιόμαχο ΟΦΗ με 3-0, σκορ μεγάλων διαστάσεων αν αναλογιστεί κανείς την παρουσία και ανταγωνιστικότητα των φιλοξενουμένων.

ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ
3-0
ΟΦΗ
ΟΦΗ
  • 20:08

Λήξη του αγώνα. Ο ΠΑΟΚ επικρατεί 3-0 του ΟΦΗ, με το σκορ να μην δείχνει την πραγματικότητα του ματς, καθώς ο ΟΦΗ μέχρι το 82' έχανε ευκαιρίες για την ισοφάριση

• 20:06
    92'
    ΓΚΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

Ο Κάρολ Σφιντέρσκι βλέπει εκτός εστίας τον Βάτερμαν και με σουτ τον νικάει, δίνοντας διαστάσεις στη νίκη του ΠΑΟΚ

• 20:03
    91'
    Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ!

Σουτ του Τζόλη, η μπάλα στο δοκάρι

• 20:03
    89'

Σκόρερ ο Σφιντέρσκι! Εκτέλεση κόρνερ και με κεφαλιά ο Πολωνός τελειώνει το ματς

• 20:00
    86'
    Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

Εκτός ο Ζίβκοβιτς, μέσα ο Εσίτι

• 19:56
    82'
    Ακόμα μια φάση για τον ΟΦΗ

Σουτ του Ναμπί μέσα από την περιοχή, απέκρουσε ο Ζίβκοβιτς

• 19:53
    80'
    Νέα φάση για τον ΟΦΗ!

Κεφαλιά του Σελίμοβιτς, η μπάλα άουτ

• 19:52
    79'
    Μεγάλη φάση για τον ΟΦΗ!

Ο Γιάννου πέρασε Μιχαηλίδη και Γιαννούλη και την πάσα του απομάκρυνε ο Ζίβκοβιτς σε κόρνερ

• 19:48
    74'
    Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ

Μέσα ο Λύρατζης και ο Τζόλης, εκτός ο Μάτος και ο Πέλκας

• 19:48
    73'
    Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ

Εκτός οι Μαρινάκης, Κοροβέσης, μέσα οι Λυμπεράκης, Γιάννου

• 19:40
    68'
    Ζήτησε πέναλτι ο ΟΦΗ

Ο Σαρδινέρο ξεπερνά τον Μάτος, αυτός άπλωσε το χέρι και δεν τον άφησε να περάσει. O VAR θεωρεί ότι το κράτημα του Μάτος δεν ήταν τέτοιο που οδήγησε σε ανατροπή του Ισπανού.

• 19:36
    61'

Μακρινό σουτ του Ζίβκοβιτς, εντυπωσιακή επέμβαση του Βάτερμαν σε κόρνερ

• 19:31
    56'

Δείχνει μια τάση ο ΟΦΗ να μεταφέρει το ματς στην περιοχή του ΠΑΟΚ

• 19:22
    46'

Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου

• 19:05

Ο ΠΑΟΚ με το γκολ του Ελ Καντουρί από το 8' προηγείται με 1-0 και πλέον είναι σε καλό δρόμο για να επιστρέψει στις νίκες

• 18:56
    36'

Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ζίβκοβιτς γύρισε στον Σβαμπ που έκανε το σουτ, εκπληκτική επέμβαση του Βάτερμαν

• 18:49

Ίδιο μοτίβο στο ματς, με τον ΠΑΟΚ να συνεχίζει να επιτίθεται, ψάχνοντας ακόμα ένα γκολ

• 18:47
    25'

Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σουτ του Νέιρα, απέκρουσε σε κόρνερ ο Ζίβκοβιτς

• 18:33
    10'

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ 1-0 ΜΕ ΤΟΝ ΕΛ ΚΑΝΤΟΥΡΙ! Εξαιρετική συνεργασία του σκόρερ με τον Ζίβκοβιτς και ο Μαροκινός με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή δεν έχει πρόβλημα να ανοίξει το σκορ