Survivor spoiler 7/4/2019: LIVE ενημέρωση για την εξέλιξη του αγώνα ασυλίας - Ποια ομάδα κερδίζει

Ενημερώθηκε: 07/04/19 - 23:50

Survivor spoiler 7/4/2019: Αγώνας για την Ασυλία, έπαθλο επικοινωνίας και κόντρες περισσότερες από ποτέ στο ριάλιτι επιβίωσης. Παρακολουθήστε live στο thepressroom όλα όσα θα συμβούν.

Όσον αφορά την ασυλία Άσπροι και Μαύροι θα δώσουν τα πάντα για να την κερδίσουν. Να υπενθυμίσουμε ότι στο αγώνισμα του Σαββάτου (06/04) κέρδισε η Άσπρη ομάδα

spoiler

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες που δεν έχουν επιβεβαιωθεί παρά το γεγονός ότι οι «Μαύροι» είναι αυτοί που "καίγονται" οι «Άσπροι» είναι αυτοί που έχουν ένα ελαφρύ προβάδισμα και θα είναι αυτοί που τελικά θα πάρουν την ασυλία. Αυτό που δεν έχει γίνει ακόμα γνωστό είναι το εάν θα πάρουν τη νίκη με απευθείας νίκη κάνοντας το 2-0 ή εάν θα ισοφαρίσουν και θα πάρουν την ασυλία σε αγώνα μπαράζ. Θα πρέπει όμως να τονίσουμε ότι οι παραπάνω πληροφορίες βασίζονται σε διαρροές (spoiler) που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο και μένει να επιβεβαιωθούν. Κατά τη διάρκεια της ημέρας θα επανέλθουμε με νεότερο όπου θα υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες για τον αποψινό νικητή...

• 23:50

Χικμέτ και Εμβρέ και 10-7 με τη νίκη του Χικμέτ και η ασυλία στην Άσπρη ομάδα όπως έγκαιρα σας είχαμε ενημερώσει με spoiler

• 23:46

9-7 με τη νίκη της Αφροδίτης για την Άσπρη ομάδα

• 23:28

Γιουσούφ - Χικμέτ και το σκορ 8-7 για την Άσπρη ομάδα με τη νίκη του Γιουσούφ που μειώνει στον πόντο τη διαφορά

• 23:25

Seda - Δήμητρα και το σκορ 8-6 για την Άσπρη ομάδα με τη νίκη της Δήμητρας η οποία μειώνει τη διαφορά

• 23:08

Δαλάκα και Αφροδίτη και το σκορ 5-3 για την Άσπρη ομάδα με τη νίκη της Αφροδίτης

• 22:49

Ξεκίνησε ο αγώνας για την ασυλία με τον Παναγιώτη και τον Οκάι και τη νίκη παίρνει ο Οκάι και 1-0 για την Άσπρη ομάδα

• 21:57

Ο Νίκος και η Ελπίδα κέρδισαν το έπαθλο επικοινωνίας

• 21:49

Ξεκινά ο αγώνας για το έπαθλο επικοινωνίας (ανταλλαγή μηνυμάτων με φίλους)

• 21:03

Ξεκίνησε το επεισόδιο με τη συνήθη επανάληψη από το αγώνισμα της προηγούμενης ημέρα. Σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει ο αγώνας επάθλου και θα ακολουθήσει ο αγώνας για την ασυλία