LIVE: ΠΑΟΚ-Βίντι 0-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE: ΠΑΟΚ-Βίντι (22:00, Cosmote Sport 3HD & thepressroom.gr)

Ενημερώθηκε: 26/10/18 - 00:47

Θύμα έκπληξης έπεσε ο ΠΑΟΚ, ηττηθείς στην Τούμπα από την ουγγρική Βίντι με 0-2 και με το αποτέλεσμα αυτό, αυτόματα ήρθαν σε σημείο ίσης αφετηρίας και οι τρεις διεκδικητές του δεύτερου εισιτηρίου για την πρόκριση στην φάση των "32" στον 12ο όμιλο. Τα γκολ της Βίντι σημείωσαν στο πρώτο ημίχρονο οι Χούστι (12΄) και Στοπιρά (45+1΄). Πλέον ο ΠΑΟΚ καλείται να καλύψει την σημερινή απώλεια στον επαναληπτικό αγώνα της Βουδαπέσης στις 8 Νοεμβρίου.

ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ
0-2
Βίντι
Βίντι
  • 00:07

Η Βίντι πολύ εύκολα πήρε τη νίκη με τα γκολ των Χούσζτι στο 12' και του Στοπίρα στο 44'. Παρά τις αλλαγές ο ΠΑΟΚ στην επανάληψη, δεν μπόρεσε ν' απειλήσει σοβαρά τους Ούγγρους και περιπλέκεται η υπόθεση πρόκριση.

• 22:51
    45'

Ο ΠΑΟΚ χάνει με 0-2 στο ημίχρονο από τη Βίντι

• 22:50
    43'
    Γκολ για τη Βίντι

Σέντρα του Χούσζτι, ο Στοπίρα την καρφωτή κεφαλιά 0-2.

• 22:29

Στο 75-25% είναι η κατοχή, υπέρ του ΠΑΟΚ, αλλά ο Δικέφαλος του Βορρά είναι πίσω στο σκορ από το 12'.

• 22:28
    25'

Εκτέλεση του Ελ Καντουρί, βρίσκει τον Κρέσπο, που δεν μπόρεσε να γυρίσει την μπάλα στην περιοχή και έπιασε σουτ άουτ.

• 22:23

Κάπως χαμένα μοιάζουν να τα έχουν οι Θεσσαλονικείς, που δέχτηκαν ένα αναπάντεχο τέρμα.

• 22:20
    12'

Τραγικό, αλλά ο ΠΑΟΚ δέχτηκε γκολ από εκτέλεση πλαγίου. Ο Κρέσπο είδε την μπάλα να αναπηδά, ο Νεγκό πρόλαβε την μπάλα και τη γύρισε στον Χούσζτι για το 0-1.