Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (26/01)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (26/01)
Ενημερώθηκε: 26/01/20 - 01:41

Διάφορες επιλογές περιλαμβάνει το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα.  Πιο αναλυτικά: 

- 11:55 LIVE WRC 2020 - Μόντε Κάρλο OTE Sport 5 HD

- 13:00 LIVE Πυλαιά-Ιωνικός - Handball Premier ΕΡΤ SPORTS HD

- 13:00 LIVE Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές - La Liga Santader OTE Sport 2 HD

- 13:00 LIVE WRC 2020 - Μόντε Κάρλο OTE Sport 5 HD

- 13:15 LIVE Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο - Σλοβενία Eurosport 2

- 13:30 LIVE Ίντερ-Κάλιαρι - Serie A Novasports 2 HD

- 14:00 LIVE Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο - Αυστρία Eurosport 2

- 14:00 LIVE Νίζνι Νόβγκοροντ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας - VTB League OTE Sport 8 HD

- 14:15 LIVE Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε - Basketball Super League OTE Sport 6 HD

- 15:00 LIVE Αιγάλεω-Ασπρόπυργος - Football League ΕΡΤ 3

- 15:00 LIVE Ξάνθη-ΟΦΗ - Super League 1 ΕΡΤ SPORTS HD

- 15:00 LIVE Πανιώνιος-Ατρόμητος - Super League 1 Novasports 1 HD

- 15:00 LIVE Θέλτα-Έιμπαρ - La Liga Santader OTE Sport 7 HD

- 15:00 LIVE Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ - Κύπελλο Αγγλίας One Channel

- 15:30 LIVE Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικού Πατινάζ - Αυστρία ΕΡΤ 2

- 15:30 LIVE Χρόνινγκεν-Άγιαξ - Eredivisie Novasports 3 HD

- 15:30 LIVE Σνούκερ: European Masters - Τελικός Eurosport 2

- 16:00 LIVE Πάρμα-Ουντινέζε - Serie A Novasports 2 HD

- 16:00 LIVE Σαμπντόρια-Σασουόλο - Serie A Novasports 4 HD

- 16:00 LIVE Ελλάς Βερόνα-Λέτσε - Serie A Novasports 5 HD

- 16:00 LIVE Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο - Σλοβενία Eurosport 1

- 16:30 LIVE Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ - La Liga Santader OTE Sport 3 HD

- 16:45 LIVE Άλμα με σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο - Ζακοπάνε Eurosport 1

- 17:00 LIVE Εργοτέλης-ΠΑΣ Γιάννινα - Super League 2 ΕΡΤ 3

- 17:00 LIVE Χετάφε-Μπέτις - La Liga Santader OTE Sport 2 HD

- 17:30LIVE Ζενίτ-Ούνικς Καζάν - VTB League OTE Sport 7 HD

- 17:45 LIVE Αϊντχόφεν-Τβέντε - Eredivisie Novasports 3 HD

- 18:00 LIVE Ποδηλασία Πίστας: Six Day - Γερμανία Eurosport 2

- 19:00 LIVE Ιωνικός-Άρης - Basket League ΕΡΤ 3

- 19:00 LIVE Ρόμα-Λάτσιο - Serie A Novasports 2 HD

- 19:00 LIVE Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ - La Liga Santader OTE Sport 3 HD

- 19:00 LIVE Σριούσμπερι-Λίβερπουλ - Κύπελλο Αγγλίας One Channel

- 19:30 LIVE ΑΕΚ-Ολυμπιακός - Super League 1 Novasports 1 HD

- 19:30 LIVE Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα - Liga Nos OTE Sport 1 HD

- 19:30 LIVE Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα - La Liga Santader OTE Sport 2 HD
 
- 19:30 LIVE Εστουντιάντες-Μάλαγα - Liga ACB OTE Sport 6 HD

- 20:00 LIVE Τελικός Ανδρών Πόλο - Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ΕΡΤ SPORTS HD

- 20:55 LIVE Σνούκερ: European Masters - Τελικός Eurosport 1

- 21:45 LIVE Νάπολι-Γιουβέντους - Serie A Novasports 2 HD

- 21:50 LIVE Σνόουμπορντ: FIS Παγκόσμιο Κύπελλο - Sbxmixed Team Eurosport 2

- 22:00 LIVE Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν - Ligue 1 Novasports 3 HD

- 22:00 LIVE Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Μαδρίτης - La Liga Santader OTE Sport 2 HD

- 22:30 LIVE Ντένβερ Νάγκετς-Χιούστον Ρόκετς - ΝΒΑ OTE Sport 4 HD

- 00:00 LIVE Ποδηλασία: Pro Series: Αργεντινή - 1ο ετάπ Eurosport 1

- 01:00 LIVE Νιου Όρλεανς Πέλικανς-Μπόστον Σέλτικς - ΝΒΑ OTE Sport 7 HD