Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (24/3)

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (24/3)
Ενημερώθηκε: 24/03/19 - 09:17

Μπορεί λόγω των αγωνιστικών υποχρεώσεων της Εθνικής Ελλάδας, να μην υπάρχει αγωνιστική στο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, όμως το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων είναι ιδιαίτερα ενδιαφέρον, με τον αγώνα των Μιλγούοκι Μπακς του Γιάννη Αντετοκούνμπο κόντρα στους περσινούς πρωταθλητές του NBA Κλίβελαντ Καβαλίρς, να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (24/3)

 

09:10

FOX Sports
Warriors - Wests Tigers
NRL

10:45
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα
Άλμα με σκι

11:00
Eurosport 2
Μικρός τελικός/Τελικός
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυναικών

12:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε - Τόφας
TBF Basketball Super League

14:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

14:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τσμόκι Μινσκ - Πάρμα
VTB United League 

14:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

14:30
COSMOTE SPORT 9 HD
Μίντεν - Μαγδεμβούργο
Bundesliga

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

15:00
ΕΡΤ3
Απόλλων Πόντου - Παναχαϊκή
Football League

15:00
ΕΡΤ Sports HD
Τελικός
Κύπελλο Γυναικών

15:30
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ
Σκι ανώμαλου δρόμου

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Καζακστάν - Ρωσία
Προκριματικά Euro 2020

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ουαλία - Σλοβακία
Προκριματικά Euro 2020

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

17:15
Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Δίαθλο

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία
Μότοκρος

18:00
COSMOTE SPORT 4 HD
New York Knicks - Los Angeles Clippers
NBA

18:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Miami Open
Κυρίως ταμπλό

18:00
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Ουγγαρία - Κροατία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Ισραήλ - Αυστρία
Προκριματικά Euro 2020

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σαν Μαρίνο - Σκωτία
Προκριματικά Euro 2020

20:00
Eurosport 1
Track Championship, Μάντσεστερ
Ποδηλασία

20:00
COSMOTE SPORT 9 HD
Martinsville STP 500
NASCAR Cup Series

20:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
ACB Liga Endesa

20:30
FOX Sports
March Madness Second Round
NCAA

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Β. Ιρλανδία - Λευκορωσία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Πολωνία - Λετονία
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Κύπρος - Βέλγιο
Προκριματικά Euro 2020

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Ολλανδία - Γερμανία
Προκριματικά Euro 2020

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers
NBA

23:00
FOX Sports
March Madness Second Round Tip - Off
NCAA