LIVE: Μπέτις-Ολυμπιακός 1-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE: Μπέτις-Ολυμπιακός 0-0 (συνεχής ενημέρωση)

Ενημερώθηκε: 29/11/18 - 21:54

Ο Ολυμπιακός αν και πάλεψε, ηττήθηκε με 1-0 από τη Μπέτις, στην Ισπανία και πλέον θα παίξει τα... ρέστα του, με τη Μίλαν στο "Γ. Καραϊσκάκης".

Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ

Μπέτις
Μπέτις
1-0
  • 21:50
    90'

Ο Ολυμπιακός πάλεψε, αλλά γνώρισε την ήττα με 1-0 από την Μπέτις στην Ισπανία. Την ίδια ώρα που η Μίλαν επικρατούσε με 5-2 της Ντουντελάνζ στο "Σαν Σίρο".

• 21:47
    92'
    Μεγάλη φάση για τον Ολυμπιακό!

Ο Σισέ πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

• 21:46
    90'

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

• 21:46
    90'

Διπλή ευκαιρία με Σανάμπρια και Ινούι για την Μπέτις. Πολύ καλές επεμβάσεις από τον Σα

• 21:37
    83'
    Αλλαγή για την Μπέτις

Ο Μπαραγάν στην θέση του Τέγιο

• 21:37
    82'

Κίτρινη στον Ομάρ

• 21:37
    82'
    Αλλαγή για τον Ολυμπιακό

Νάτχο αντί Γκιγέρμε

• 21:32
    78'
    Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους!

Έφυγε... σφαίρα στην αντεπίθεση ο Τέγιο στον κενό χώρο, αλλά λόγω Σισέ και Σα, δεν έγινε η ζημιά

• 21:29
    74'

Ο Γκαρσία στην θέση του Μπαρτρά.

• 21:28
    Το 3-2 της Μίλαν...
  • 21:28
    72'

Βρουσάι αντί Ναουέλ

• 21:25

3-2 η Μίλαν....

• 21:21
    67'
    Φάση για την Μπέτις

Κεφαλιά του Ζούνιορ, έπειτα από κόρνερ, εκτός η μπάλα

• 21:18

Ισοφαρίζει η Μίλαν, 2-2 στο "Σαν Σίρο".

• 21:18
    63'

Ινούι αντί Σέρχιο Λεόν

• 21:15
    60'
    Δοκάρι για την Μπέτις!

Σουτ του Σανάμπρια μέσα από την περιοχή και δεξιά, η μπάλα στο οριζόντιο. Ίσως να την έχει βρει λίγο κι ο Σα.

• 21:12
    58'

Γκερέρο αντί Μπουχαλάκη

• 21:08
    53'
    Φάση για τη Μπέτις!

Σουτ του Κανάλες, μπλόκαρε με δυσκολία ο Σα

• 21:01

2-1 η Ντουντελάνζ μέσα στο Μιλάνο! Πολύ καλά νέα για τον Ολυμπιακό

• 20:58
    46'

Ξεκίνησε το β΄μέρος!

• 20:53

Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Κανάλες στο 39' με συρτό σουτ. Έχασαν πέναλτι στο 18' με τον Σέρχιο Λεόν, τον οποίο κέρδισε δις ο Σα. Καλό το πρόσωπο των ερυθρόλευκων στο πρώτο μέρος, που έχασαν μεγάλες ευκαιρίες με Μπουχαλάκη και Φορτούνη.

• 20:46
    45'

Η Μπέτις προηγείται του Ολυμπιακού με 1-0, μετά τα πρώτα 45'!

• 20:44
    46'
    Φάση για την Μπέτις!

Μετά από καλή κυκλοφορία, ο Σέρχιο Λεόν βρήκε χώρο με τη μπάλα να φεύγει λίγο δίπλα από την εστία του Ολυμπιακού!

• 20:42
    45'

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

• 20:42
    45'
    Νέα φάση για τον Ολυμπιακό

Εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, διώχνει με γροθιές ο Ρόμπλες

• 20:41
    43'
    Μεγάλη στιγμή για τον Ολυμπιακό!

Ο Ομάρ σέντραρε ωραία από τα δεξιά και ο Φορτούνης τσίμπησε την μπάλα στο δεύτερο δοκάρι, αλλά οι γηπεδούχοι έδιωξαν πάνω στη γραμμή

• 20:36
    39'
    ΓΚΟΛ για την Μπέτις!

Οι γηπεδούχοι κυκλοφόρησαν ωραία την μπάλα, ο Σανάμπρια έστρωσε ωραία για τον Κανάλες που με συρτό σουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

• 20:34

Γκολ η Ντουντελάνζ, 1-1 στο ματς με τη Μίλαν

• 20:32
    36'
    Φάση για τη Μπέτις

Σουτ του Λο Σέλσο εκτός περιοχής, μπλόκαρε ο Σα

• 20:27
    Η στιγμή της απόκρουσης του πέναλτι από τον Σα

μπετις ολυμπιακος πεναλτι σα

• 20:26
    29'

Ο Τσιμίκας σέντραρε ωραία από τα αριστερά, ο Μπουχαλάκης βρέθηκε στο σημείο του πέναλτι και με κεφαλιά έστειλε την μπάλα ελάχιστα δίπλα από αριστερό δοκάρι του Ρόμπλες!

• 20:23
    25'

Κίτρινη στον Μπουχαλάκη

• 20:20
    24'

Κίτρινη στον Ναουέλ

• 20:19

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου, η Μίλαν ανοίγει το σκορ, απέναντι στην Ντουντελάνζ, με τον Κουτρόνε.

• 20:19
    20'

Παιχνίδι με εξαιρετικό ρυθμό στο πρώτα 20'. Ο Ολυμπιακός ξεκίνησε καλά, στάθηκε τυχερός (με τον εντυπωσιακό Σα) στη φάση του πέναλτι και προσπαθεί να φέρει ξανά το παιχνίδι στα μέτρα του.

• 20:17
    19'

Κίτρινη στον Σισέ

• 20:17
    18'

Κίτρινη κάρτα στον Φορτούνη

• 20:16
    18'
    Αποκρούει ο Σα!

Εκπληκτική διπλή επέμβαση από τον Πορτογάλο τερματοφύλακα του Ολυμπιακού! Πρώτα αποκρούει το πέναλτι του Λεόν και στη συνέχεια λέει και δεύτερο "όχι" στον Ισπανό επιθετικό της Μπέτις, που αστοχεί εξ επαφής!

• 20:14
    17'
    Πέναλτι για την Μπέτις!

Ο Σισέ έκανε κεφαλοκλείδωμα σε αντίπαλο, σωστή απόφαση...

• 20:11
    13'
    Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό

Βγήκε καλά στην αντεπίθεση ο Ολυμπιακός και η μπάλα -έπειτα από κόντρες- στρώθηκε στον Καμαρά, που έπιασε πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα λίγο δίπλα από την εστία της Μπέτις!

• 20:08

Στέκεται καλά ο Ολυμπιακός...

• 20:04
    6'
    Πρώτη υποψία φάσης για τον Ολυμπιακό

Οι ερυθρόλευκοι βγήκαν από τ' αριστερά με τον Φορτούνη, που έστρωσε για τον Μπουχαλάκη στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, αλλά ο διεθνής μέσος έστειλε την μπάλα πάνω από την αντίπαλη εστία

• 20:02

Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης...

• 19:59
    Ο Ολυμπιακός έχει και τη στήριξη των οπαδών του στην Ισπανία

μπετις ολυμπιακός οπαδοι

• 19:59
    1'
    Σέντρ

• 19:03
    Η ανάρτηση του Ολυμπιακού με την σημερινή ενδεκάδα
  • 19:00

Αρκετά είναι τα σενάρια πρόκρισης για τον Ολυμπιακό. Διαβάστε τα ΕΔΩ.