LIVE: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ 78-60 (ΤΕΛΙΚΟ)

LIVE: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (19:30, Novasports 1HD & thepressroom.gr)

Ενημερώθηκε: 16/11/18 - 21:45

Ο Παναθηναϊκός παραδόθηκε πλήρως στις άγριες διαθέσεις της Αναντολού Εφές για να υποστεί την 3η ήττα του με 78-62, μέσα στο "Αμπντί Ιπεχτσί" της Κωνσταντινούπολης, στη φετινή Ευρωλίγκα. Πραγματοποιώντας τη χειρότερη φετινή του εμφάνιση στον επιθετικό τομέα, το «τριφύλλι» δεν μπόρεσε ποτέ να βρει ρυθμό και να περάσει μπροστά στο σκορ.

• 20:14

10/23 δίποντα, 1/9 τρίποντα, 5/7 βολές ο Παναθηναϊκός. 13/17 δίποντα, 5/13 τρίποντα, 3/4 βολές η Εφές.

• 20:14

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, η Αναντολού Εφές προηγείται 44-28 του τραγικού Παναθηναϊκού.

• 20:05

Τίποτα δεν λειτουργεί καλά για τον Παναθηναϊκό, σε αυτό το πρώτο ημίχρονο...

• 19:49

Τέλος της πρώτης περιόδου, η Εφές προηγείται 19-11 του Παναθηναϊκού.

• 19:48

Ο Παναθηναϊκός θα ψάξει την πρώτη μεγάλη εκτός έδρας νίκη, αρκεί να είναι συγκεντρωμένος.