Το πρόγραμμα της Super League για τη σεζόν 2016/2017

Το πρόγραμμα της Super League για τη σεζόν 2016/2017
Ενημερώθηκε: 08/09/16 - 12:06

Το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της περιόδου 2016/2017 στη Super League:

1η Αγωνιστική (αναβλήθηκε - θα οριστεί ως εμβόλιμη)
ΑΕΛ-Βέροια
Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
Ηρακλής-Ξάνθη
Κέρκυρα-Ατρόμητος
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Παναιτωλικός
Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα

2η Αγωνιστική (αναβλήθηκε - θα οριστεί ως εμβόλιμη)
Πλατανιάς-ΑΕΛ
Βέροια-Ηρακλής
Παναθηναϊκός-Κέρκυρα
Ξάνθη-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Πανιώνιος

3η Αγωνιστική
Κέρκυρα-Πλατανιάς 10/9
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός 10/9
Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός 10/9
Ολυμπιακός-Βέροια 11/9
ΑΕΚ-Ξάνθη 11/9
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος 11/9
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης 11/9
ΑΕΛ-Ηρακλής 12/9

4η Αγωνιστική
Κέρκυρα-ΑΕΛ
Ηρακλής-Ολυμπιακός
Πλατανιάς-Λεβαδειακός
Βέροια-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Κέρκυρα
ΑΕΚ-Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Πανιώνιος-Βέροια
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-Ξάνθη
Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

6η Αγωνιστική
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
Κέρκυρα-ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής-Πανιώνιος
Πλατανιάς-Παναιτωλικός
Βέροια-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη-Ατρόμητος

7η Αγωνιστική
ΑΕΛ-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Παναιτωλικός-Κέρκυρα
ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς
Ατρόμητος-Βέροια
Παναθηναϊκός-Ξάνθη

8η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Παναιτωλικός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής-Ατρόμητος
Πλατανιάς-Ξάνθη
Βέροια-Παναθηναϊκός

9η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Ξάνθη-Κέρκυρα
Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Βέροια-Πλατανιάς

10η Αγωνιστική
Παναιτωλικός-ΑΕΛ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Κέρκυρα-Βέροια
Ηρακλής-Πλατανιάς

11η Αγωνιστική
ΑΕΛ-ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός
Ατρόμητος-Πανιώνιος
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Βέροια-Λεβαδειακός
Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Ηρακλής-Κέρκυρα

12η Αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Παναιτωλικός-Ξάνθη
Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια
ΑΕΚ-Πλατανιάς
Λεβαδειακός-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Κέρκυρα

13η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Ατρόμητος
Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
Βέροια-Παναιτωλικός
Πλατανιάς-Πανιώνιος
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός

14η Αγωνιστική
Ξάνθη-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης-Βέροια
ΠΑΟΚ-Πλατανιάς
Παναιτωλικός-Ηρακλής
Πανιώνιος-Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λεβαδειακός

15η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Βέροια-Ξάνθη
Πλατανιάς-Ατρόμητος
Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα-ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-Πανιώνιος
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

16η Αγωνιστική
Βέροια-ΑΕΛ
Παναθηναϊκός-Πλατανιάς
Ξάνθη-Ηρακλής
Ατρόμητος-Κέρκυρα
Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός
Παναιτωλικός-ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

17η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Πλατανιάς
Ηρακλής-Βέροια
Κέρκυρα-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Ξάνθη
Λεβαδειακός-Ατρόμητος
ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός

18η Αγωνιστική
Ηρακλής-ΑΕΛ
Πλατανιάς-Κέρκυρα
Βέροια-Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
Ξάνθη-ΑΕΚ
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος
Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ

19η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Κέρκυρα
Ολυμπιακός-Ηρακλής
Λεβαδειακός-Πλατανιάς
ΑΕΚ-Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός
Πανιώνιος-Ξάνθη
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

20η Αγωνιστική
Ολυμπιακός-ΑΕΛ
Κέρκυρα-Λεβαδειακός
Ηρακλής-ΑΕΚ
Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια-Πανιώνιος
Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
Ξάνθη-ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος

21η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα
Πανιώνιος-Ηρακλής
Παναιτωλικός-Πλατανιάς
ΠΑΟΚ-Βέροια
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
Ατρόμητος-Ξάνθη

22η Αγωνιστική
ΑΕΚ-ΑΕΛ
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Κέρκυρα-Παναιτωλικός
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
Βέροια-Ατρόμητος
Ξάνθη-Παναθηναϊκός

23η Αγωνιστική
ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης-Κέρκυρα
Ατρόμητος-Ηρακλής
Ξάνθη-Πλατανιάς
Παναθηναϊκός-Βέροια

24η Αγωνιστική
Πανιώνιος-ΑΕΛ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Κέρκυρα-Ξάνθη
Ηρακλής-Παναθηναϊκός
Πλατανιάς-Βέροια

25η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος-ΑΕΚ
Ξάνθη-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
Βέροια-Κέρκυρα
Πλατανιάς-Ηρακλής

26η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΑΕΛ
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Ξάνθη
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-Βέροια
Ολυμπιακός-Πλατανιάς
Κέρκυρα-Ηρακλής

27η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Ξάνθη-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα
Πλατανιάς-ΑΕΚ
Ηρακλής-Λεβαδειακός
Κέρκυρα-Ολυμπιακός

28η Αγωνιστική
Ατρόμητος-ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Βέροια
Πανιώνιος-Πλατανιάς
ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής
ΑΕΚ-Κέρκυρα
Λεβαδειακός-Ολυμπιακός

29η Αγωνιστική
ΑΕΛ-Ξάνθη
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Βέροια-Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς-ΠΑΟΚ
Ηρακλής-Παναιτωλικός
Κέρκυρα-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός-ΑΕΚ

30η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός-ΑΕΛ
Ξάνθη-Βέροια
Ατρόμητος-Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Κέρκυρα
Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ