Ημιτελικοί-φωτιά απόψε στο League Cup Αγγλίας και το Super Cup Ισπανίας

Ενημερώθηκε: 13/01/22 - 10:26

Η Ρεάλ Μαδρίτης κέρδισε με 3-2 στην παράταση τη Μπαρτσελόνα στον πρώτο ημιτελικό του Super Cup Ισπανίας και προκρίθηκε στον τελικό της Κυριακής.

Απόψε θα μάθει ποια θα είναι η αντίπαλός της στη διεκδίκηση του τροπαίου. Στο Ριάντ της Σαουδικής Αραβίας, στις 21:00, διεξάγεται ο δεύτερος ημιτελικός ανάμεσα στην Ατλέτικο Μαδρίτης και την Αθλέτικ Μπιλμπάο.

Στο League Cup της Αγγλίας η Τσέλσι πήρε το εισιτήριο για τον τελικό. Θα χρειαστεί όμως να περιμένει μία εβδομάδα για να μάθει ποια θα αντιμετωπίσει. Κι αυτό γιατί σήμερα (21:45) στο Anfield γίνεται ο πρώτος ημιτελικός μεταξύ της Λίβερπουλ και της Άρσεναλ. Η ρεβάνς διεξάγεται την επόμενη Πέμπτη στο Emirates.

Πολλαπλά σκορ και τριάδα με ενισχυμένη απόδοση

Ατλέτικο Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο

Λίβερπουλ-Άρσεναλ

Pamestoixima.gr

Οι αγώνες και παίζονται με 0% γκανιότα στο στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή τους. Για τους 2 ημιτελικούς του Super Cup Ισπανίας και του League Cup Αγγλίας το Pamestoixima.gr έχει ετοιμάσει πλήθος ειδικών στοιχημάτων για τους σκόρερ, τα γκολ, τις κάρτες, τα κόρνερ.

ο

Με ενισχυμένη απόδοση προσφέρονται τα πολλαπλά σκορ 3-1, 2-2 και 1-2 στο ντέρμπι Λίβερπουλ-Άρσεναλ και η τριάδα με τα Over 5,5 κόρνερ της Λίβερπουλ, τα Over 1,5 γκολ της Μίλαν στον αγώνα του Κυπέλλου Ιταλίας με την Τζένοα και τη νίκη στο 1 ημίχρονο της Ατλέτικο Μαδρίτης στο ματς με την Αθλέτικ Μπιλμπάο.

January+

Το προσφέρει και την προωθητική ενέργεια στα Virtual+ για την οποία ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Έπαθλα άνω των 40.000 ευρώ για 5.352 νικητές του Weekly Fest

Weekly Fest

Στο Pamestoixima.gr το παιχνίδι αποκτά άλλη αξία με το . Οι παίκτες του Pamestoixima.gr με κάθε ποντάρισμα μαζεύουν συμμετοχές και κάθε Δευτέρα διεκδικούν ασύλληπτα δώρα.

Την προηγούμενη Δευτέρα 10 Ιανουαρίου η κλήρωση του Weekly Fest ανέδειξε 5.352 τυχερούς με συνολικά έπαθλα αξίας άνω των 40.000 ευρώ.

Η Δευτέρα είναι πλέον και επίσημα η αγαπημένη μέρα των παικτών του Pamestoixima.gr. Η διασκέδαση χτυπάει κόκκινο στο με εγγυημένα έπαθλα και έως 16.416 νικητές κάθε εβδομάδα.